Kasutajatingimused

Tingimused

Kullioru Loodustooted e-poest on võimalik mugavalt ja kiirelt leida endale sobivad tooted. Kaup pannake reeglina teele tellimuse tasumisele järgneval päeval. Kauba eest saab tasuda pangalinkide kaudu või ettemakse arve alusel.

Käesolevad tingimused on müügilepinguks e-poest ostva tarbija ja Kullioru Loodustooted OÜ vahel. Tellimust tehes nõustute antud tingimustega.

Müüja rekvisiidid: Kullioru Loodustooted OÜ, registrikood 12118480, aadress: Polli, Mulgi vald, Viljandimaa, e-post: info@kullioru.ee, telefon: +372 5332 6007

 

Ostmine

Valige sobivad tooted välja ja lisage ostukorvi. Toodete kirjeldused avanevad klikkides toote fotol või nimel. Toote hinnad on toodud eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Ostukorvi sisust saab igal hetkel ülevaate lehekülje päise paremas osas oleval ostukorvi ikoonil klikkides. Ostukorvis on võimalik määrata toote koguseid.

Enne maksmist vaadake üle valitud tooted, kogused ja hind. Kui kõik vajalik on ostukorvis, valige kauba kättesaamisviis.

Suunduge ikoonile Mine kassasse, mis suunab järgmisele lehele, kus täitke täpselt kõik tärniga täidetud väljad.

 

Tasumine

Tellimuse eest on võimalik tasuda pangalingi kaudu või ettemaksuarve alusel.

Kui valite ostukorvisüsteemis makseviisiks pangalingi, siis suunatakse teid pärast tellimuse kinnitamist teie poolt valitud panga internetipanka, kus saate tellimuse eest tasuda. Pärast makse sooritamist vajutage kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel juhul teie tellimust ei aktiveerita.

Peale makse kinnitamist saadame teie poolt sisestatud e-posti aadressile teate tellimuse kinnitamise kohta.

Kui valite makseviisiks ettemaksuarve, siis saadame teie poolt sisestatud e-posti aadressile ettemaksuarve, mille palume tasuda 5 tööpäeva jooksul. Tellimus jõustub ja seda asutakse täitma esimesel võimalusel pärast tellimuse eest tasu laekumist. Kullioru Loodustooted OÜ-l on õigus tühistada tellimused, mille eest ei ole tasutud 5 tööpäeva jooksul.

Ülekandega tasumisel märkige kindlasti selgitusse arve number.
Pangaülekandega makseid ei kontrollita regulaarselt. Palun saatke maksekinnitus e-posti aadressile info@kullioru.ee, et kiirendada tellimuse täitmise protsessi.

Müüjal on õigus muuta hindu igal ajal sellest ette teatamata. Juba esitatud tellimuste hindu ei muudeta.

 

Kauba kättetoimetamine

Kauba kättesaamiseks on alljärgnevad võimalused:

Omniva postkontor (hind 3,45 EUR). Tellitav kaup toimetatakse tellimuses märgitud aadressi järgsesse postkontorisse. Teile saadetakse koju vastav pakiteade, millele saate endale sobival ajal järele minna 30 päeva jooksul.

Omniva pakiautomaat (hind 3,26 EUR). Valige rippmenüüst endale sobiv Omniva pakiautomaadi asukoht, kuhu pakki soovite saada.

DPD pakipood (hind 3,90 EUR). Valige rippmenüüst endale sobiv DPD pakiautomaadi asukoht, kuhu pakki soovite saada. Kui kaup on saabunud Pakipoodi, saab klient SMSi või e-posti teel teavituse, mis sisaldab paki numbrit ja vastava Pakipoe aadressi ning lahtioleku aega. Pakile järele minnes tuleb esitada isikut tõendav dokument ning allkirjastada vastuvõtudokumendid.

Postitasu jääb alati samaks olenemata paki kaalust. Antud hinnad kehtivad Eesti Vabariigi piires.

 

Tellimuse muutmine

Kui olete tellimuse juba esitanud, aga soovite seda muuta, siis saatke viivitamatult  vastavasisuline e-kiri aadressile info@kullioru.ee. Kirjas märkige kindlasti ära oma tellimuse number, mida soovite muuta. Muutmisele ei lähe tellimus, millest tegemisest on möödas rohkem kui 5 tundi.

 

Postitamata tellimuse tühistamine

Kui soovite tellimusest enne postitamist loobuda, kuid olete selle eest pangalingi kaudu juba tasunud, siis palun saatke e-kiri (aadressile info@kullioru.ee) loobumissoovist koos tellimuse numbriga. Kui tellimus ei ole teate kättesaamise ajaks veel postitatud, maksame teile raha tagasi. Raha kanname tagasi samale pangakontole, kust meile tellimuse eest raha laekus.

Kui olete valinud makseviisiks ettemaksuarve, siis jätke tellimuse kinnitus / arve tasumata, me tühistame tellimuse, kui selle eest ei ole tasutud 5 päeva jooksul.

 

Pretensioonide esitamine ja lepingust taganemine

Vastavalt seadusele on tarbijal õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest ning kaup kasutamata kujul, rikkumata pakendis tagastada.

Kui pakend on avamata ning toodet pole kasutatud, tagastame makstud raha 7 päeva jooksul peale kauba tagastamist samale kontole, kust see meile laekus. Tagasi ei maksta tellitud kauba transpordikulu. Tellimusest taganemise kohta saatke e-kiri aadressil info@kullioru.ee.

Avastades toote mittevastavuse ja ebakvaliteetsuse, tuleb toote kasutamine kohe lõpetada ja esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui ühe kuu jooksul kättesaamisest teavitada pretsensioonist, saates e-kiri aadressile info@kullioru.ee.

Kui toode on kättesaamisel väliselt kahjustunud, siis tuleb sellest kohe teada anda. Me ei soovita kasutada väliselt kahjustatud tooteid. Me ei hüvita ega asenda välistele kahjustustele viidates tooteid, mida on kasutatud.

 

Isikuandmed

Kullioru Loodustooted OÜ ei avalda klientide isikuandmeid kolmandatele isikutele (v.a transporditeenuse osutamiseks vajalik info), neid kasutatakse tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

 

Küsimused ja ettepanekud

Kullioru Loodustooted OÜ on huvitatud teie arvamusest ja tagasisidest. Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, saatke palun e-kiri aadressil info@kullioru.ee või helistage +372 5332 6007.